Sklep SEO

Kiedy Frances Hesselbein objęła naczalstwo stowarzyszenia Girl Scouts, w organizacji przeważał miszmasz. Sprawiła gigantycznych przemian, co przyniosło jej Prezydencki Medal Samodzielności i uznanie Petera Druckera, który powiedział: Frances Hesselbein jest najwspanialszym pryncypałem w Ameryce, i to nie tylko w organizacjach non pożytek, lecz w komplecie.

SKLEP SEO

Razem z Druckerem Frances zaplanowała Instytut Leader to Leader, w którym dzisiaj pełni funkcję pryncypała generalnego i pryncypała. Nie chodzi o wzbudzanie zachwytu, chodzi tu o to sklep pozycjonowanie, aby go wyzwolić, dzięki wykorzystaniu baśniowej żywiołowości, jaką ludzie mają w sercach i rozumach, aby mieć zastosowanie innym. Nie ma efektywniejszej siły - wytłumaczyła Hesselbein. Gdy towarzystwo Girl Scouts nadepnęło przed patetycznymi wyzwaniami, Frances musiała zainicjować funkcjonować, natomiast samozwańcze przejęcie dowodzenia i kontroli zraziłoby ochotników.

Musiała rozluźnić potęgę kryjącą się w samej organizacji. Zadała sobie wymowne pytanie: O ile trzy miliony naszych chujów przyjrzałoby się naszemu stowarzyszeniu, czy umiałoby w nim dostrzec siebie? Musieliśmy się więcej dowiedzieć o dzieciach oraz 650 000 facetów i białogłów, którzy byli ochotnikami. Musieliśmy słuchać i analizować, a co najistotniejsze, każdy zespół w każdej radzie musiał poczuwać się do rezultatów - relacjonowała Frances Hesselbein. Przedstaw, z jakiej przyczyny coś ma sens Kiedy któraś filipinka otwiera własny sklep internetowy seo oprowadzacz, musi znaleźć w nim siebie - szarpała Hesselbein - lecz nasza załoga centralna nie naśladowała naszego delikwenta. Wyjawiliśmy, że nie we wszystkich kulturach mniema się o córkach w podobny sposób. W społeczności latynoskiej nie mówi się bezpośrednio do dziecka, rozmawia się z rodzicielami o tym, jak skautowskie doświadczenie zapracowałoby w ich córze charakter. W kulturze afroamerykańskiej ceni się duże dziedzictwo służenia innym.

W przypadku każdej społeczności, jakiej służysz, można spełnić najogromniejszy triumf jedynie wówczas, gdy przedsięweźmie się trud i zyska na uległość, aby odgadnąć, jak najlepiej mieć zastosowanie petentowi z danego pierścienia kulturowego. Trzeba aczkolwiek mieć w pamięci o zasadniczym rozróżnieniu: Możesz oznajmić ludziom, iż mają wypić jajco na bestialsko - tłumaczy generał dywizji na emeryturze Gale Pollock, pierwsza pani, która służyła jako zwierzchnik konował komiśny w armii Usa - lecz nie musisz mówić, jak mają to uczynić. O ile jednakże każesz ludziom uczynić coś, czego nie ogarniają, nie wykrzeszą z siebie wszystkich sił. Najwspanialsze skutki i galanteria przybywa wówczas, kiedy pokazujesz ludziom, z jakiego powodu coś ma sens. Bez ustanku byłam zdumiona tym, jak ludzie radzą sobie z ambarasami, kiedy wyznaczy im się globalny kierunek, natomiast dopuści wykorzystać prywatną kreatywność, by je rozwiązać. Niejednokrotnie dają radę sporo bardziej przyzwoicie, niż mogłabym to sobie wyobrazić. Kobiecie generał wycelowała w nas palec: Tylko trzeba, że kierownik ma wyraźną wizję tego, co trzeba zrobić, i wie, jaki to ma dla ludzi wydźwięk. Jasność wizji to potęga Kompletne 80% sukcesu w interesie i życiu prywatnym zależy od pułapu jasności funkcjonowania w każdej dziedzinie. Skuteczni liderzy wnikliwie wiedzą, co chcą spełnić. Każdy, kto im podlega, ma klarowny obraz tego, co ma uczynić, aby przyłożyć się do realizacji całkowitego zamysłu. Bezowocni dowódcy mają niejasne wydedukowanie o własnych obowiązkach i, w rezultacie, podwładni i współpracownicy także mają wyblakły obraz sytuacji. A to prowadzi do ogromnego marnotrawstwa czasu i trudu. W czasach prędkich przemian należy sobie permanentnie przystawać na dwa restrykcyjne zapytywania. Pierwsze pytanie brzmi: czego kosztuję sprawić? Pomyśl, siedząc nad kartką papieru. Poświęć ociupinę czasu, aby porachować skutki, które chcesz osiągnąć. Staraj się być w rzeczy samej rzeczowy. Najważniejsze, byś umiał wskazać liczebność względnie inny miernik, który pozwoli ci wyliczyć sprawność. W taki sposób będziesz wiedział, na ile udaje ci się osiągnąć wskazane motywy. Słyszałeś pono stwierdzenie, iż co można zmierzyć, to można uczynić. W przywództwie, jeśli nie możesz czegoś zmierzyć, to nie dopniesz tym administrować. Zmierz to, czym zarządzasz Całego szeregu ludzi stroni od wpychania dogłębnych dawek, paragrafów odniesienia i testów sprawności oraz wyników, bowiem oczywistość i odpowiedzialność są krępujące. Wydaje nam się, iż o ile nie zostaną przeprowadzone eksperymenty, to nie grozi nam niepowodzenie i nie zostaniemy osądzeni przez innych jako ludzie zieleni albo niedostateczni. Tymczasem prowadzący tak nie kontynuują.

Przy podejmowaniu każdej decyzji połączonej z kontrakcją na pytanie: czego kosztuję dokonać, musisz określić eksperymenty i wyznaczyć termin. Musisz sam przekuć w czyn z obietnic, a potem narzucić odpowiedzialnością dodatkowo twój team. Częściowo każda biznesowa wola kosztuje. Motyw polega na przekazaniu rzeczowej sumy, ażeby spełnić rzeczowy zwrot z inwestycji. Zaskakujące, jak dużo spółek i ludzi biznesu przeznacza środki bez postawienia sobie pytania: jak zmierzymy, czy ten nakład terminu, pieniędzy i innych zasobów umożliwi nam powodzenie?.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Sklep SEO”

Leave a Reply

Gravatar